ISO dla sektora finansowego

14-01-19

URS Polska (United Registrar of Systems Polska Sp. z o.o.) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług certyfikacyjnych.

W oparciu o doświadczenie zdobyte podczas współpracy z firmami z branży finansowo – bankowej zaprojektowaliśmy pakiet wyspecjalizowanych usług dostosowanych do potrzeb tego konkretnego sektora.

URS Polska proponuje współpracę w zakresie:

  • oceny zgodności z wymaganiami i sprawności działania
  • usług inspekcji stanów magazynowych i stokowych dla potrzeb zabezpieczeń bankowych i finansowych
  • certyfikacji
  • szkoleń z zakresu: bezpieczeństwa informacji, ciągłością działania, jakości i analizy ryzyka, odpowiedzialności organizacyjnej

Wdrożone i certyfikowane systemy zarządzania pozwalają wskazać zagrożenia, punkty krytyczne, elementy ryzyka, które chronią tak istotny z punktu bezpieczeństwa danych sektor finansowy. Zarówno w teorii, ale także w praktyce kiedy takie sytuację faktycznie wystąpią. Wspieramy instytucję, by wcześniej planowały i przygotowały strategię reagowania na incydenty w odniesieniu do wszystkich filarów bezpieczeństwa.

Systemy audytowane przez jednostkę certyfikującą, która nie tylko sprawdza, ale także wspiera w budowaniu procedur minimalizują ryzyko, a jednocześnie podnoszą efektywność i zarządzanie procesami.

Poprzez opinię i wsparcie niezależnej trzeciej strony funkcjonowanie instytucji oraz rozwiązania w niej wykorzystywane pozwalają zabezpieczyć i pomniejszyć ryzyko wystąpienia zakłóceń do minimum.

Więcej informacji:

info@urs-polska.pl

Zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z Nami...